Україна

Захворюваність на коронавірус зросла з червня у 2,5 рази

Захворюваність на коронавірусну інфекцію COVID-19 зросла у майже 2,5 раза в Україні порівняно з епідеміологічною ситуацією у червні. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 9 серпня, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Ви бачите, що кількість людей, які захворіли на COVID-19, стрімко зростає… Якщо порівняти ті цифри, які в нас були по захворюваності на початку – у середині червня і що в нас відбувається зараз, то ми зросли у майже 2,5 раза”, – сказав міністр.

Степанов вкотре закликав українців не ставитись легковажно до коронавірусної хвороби: “вона поруч, вона в Україні і кожного дня хворіють нові люди, госпіталізуються люди, люди помирають від COVID-19”.

Міністр також закликав українців не нехтувати правилами карантину та рекомендаціями МОЗ України.

За словами Степанова, серед тих, хто захворів за минулу добу, – 67 дітей та 68 медичних працівників. Всього було госпіталізовано 229 пацієнтів.

Також він зауважив, що за останню добу найбільшу кількість випадків зафіксовано у Львівській області – 125, Івано-Франківській області – 124, Харківській області – 123, у місті Києві – 120, Чернівецькій області – 104, Одеській області – 96.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні станом на 9 серпня лабораторно підтверджено 80 949 випадків COVID-19, з них за добу – 1 199.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close