Україна

Загибель Частякова: МВС повідомило офіційну версію


Загибель Частякова: МВС повідомило офіційну версію

Поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який зробив помічникові Залужного фатальний подарунок.

Керівник МВС Ігор Клименко повідомив офіційну версію щодо загибелі Геннадія Частякова, який був помічником головнокомандуача ЗСУ Валерія Залужного.

“Трагедія у Чайках починає обростати різною інформацією з “джерел”. Тому офіційно повідомляю: Внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним. Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що спочатку боєприпас узяв до рук син Частякова і та почав крутити кільце, а військовослужбовець забрав гранату в дитини і висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух.

“У квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу. Поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок. В його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати. Тривають першочергові слідчі дії. Закликаю не поширювати неофіційну інформацію. Досудове розслідування триває, дочекайтеся офіційних висновків слідства”, – написав Клименко в офіційному ТГ-каналі.

Нагадаємо, сьогодні, 6 листопада, у селі Чайки під Києвом від вибуху гранати загинув військовий, який був помічником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Повідомлялося, що вибухнув невідомий пристрій у принесеному на день народження подарунку.

ЗМІ: Загибель помічника Залужного – не диверсія, а нещасний випадок

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button