Україна

Загострення на Донбасі – Джонсон назвав обстріл дитсадка на Луганщині сфабрикованою операцією – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Британський прем’єр переконаний, що цей обстріл повинен був дискредитувати уряд України

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон


Фото з відкритих джерел

Обстріл дитячого садка у Станиці Луганський незаконними збройними формуваннями був “сфабрикованою операцією”, спрямованою на дискредитацію українського уряду. Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передає The Guardian.

“Сьогодні, як я впевнений, ви вже дізналися, дитячий садок був обстріляний під час, як ми вважаємо – ну, ми знаємо – це була сфабрикована операція, покликана дискредитувати українців, покликана створити привід, підробну провокацію для дій Росії. Ми дуже боїмося, що це те, що ми побачимо більше протягом наступних кількох днів”, – сказав Джонсон.

Зазначимо, що термін “сфабрикована операція” (англ. – false-flag operation) — це інцидент, походження якого приховується, як правило, для спроби спровокувати помсту.

1News за темою: Загострення на Донбасі: Що відомо про обстріли, руйнування, потерпілих та реакцію світу

Нагадаємо, незаконні збройні формування здійснили артилерійсько-мінометний удар по Станиці Луганській. Противник пробив стіну в дитячому садку, в результаті чого дві співробітниці установи отримали контузію. 

Обстріл почався сьогодні, 17 лютого, близько 9 ранку і тривав приблизно 40 хвилин. Серед дітей поранених і травмованих немає, оскільки снаряд потрапив до зали, де не проходили заняття.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом обстрілу дитячого садка у Станиці Луганській та школи у Врубівці. Члени НЗФ вели прицільний обстріл для заподіяння втрат.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button