Україна

Забудовник намагався підкупити керівництво Мінгромади 15 квартирами в Києві


Забудовник намагався підкупити керівництво Мінгромади 15 квартирами в Києві

Представники НАБУ і САП викрили власника приватного товариства на пропозиції неправомірної вигоди.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) викрили власника приватного товариства на пропозиції неправомірної вигоди у вигляді нерухомості у зведених ним новобудовах загальною площею понад 5 200 кв. м орієнтовною вартістю понад 170 млн грн. Про це повідомляє НАБУ на своїй Facebook-сторінці.

Нерухомість мали оформити на довірену особу топ-посадовця, щоб приховати вчинення злочину.

На момент викриття злочину детективи та прокурори задокументували оформлення на довірену особу 15 квартир у Києві. Крім власника товариства про підозру повідомили керівниці держпідприємства.

У САП уточнили, що забудовнику та директорці державного підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 4 ст. 369 КК України).

Між держпідприємством зі сферми управління Мінвідновлення та приватним товариством-забудовником укладено ряд договорів з метою будівництва житлових будинків на державній землі.

“Усвідомлюючи наявність підстав для розірвання вказаних договорів з ініціативи Міністерства, фактичний власник підприємства-забудовника у співучасті з директоркою державного підприємства висловив пропозицію топпосадовцю надати йому за нерозірвання вказаних договорів та сприяння в їх реалізації неправомірну вигоду в розмірі 2% від площі майбутніх житлових будинків (5200 кв. м)”, – додали у САП. 

У подальшому фактичний власник підприємства забезпечив реєстрацію на “довірену особу” топ-посадовця майнових прав на 15 квартир в одному із житлових комплексів столиці, загальною площею 785 кв. м, одну з яких передав у власність.

Зазначається, що антикорупціонери діяли спільно з віцепрем’єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури (цю посаду займає Олександр Кубраков – ред.), а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури (Мустафа Найєм – ред.).

“Віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури співпрацював з НАБУ та САП та сприяв розслідуванню протиправних дій”, – резюмували в повідомленні.

Власник підприємства забезпечив реєстрацію на “довірену особу” топ-посадовця майнових прав на 15 квартир в одному із житлових комплексів Києва   

Як ми вже писали раніше, народний депутат намагався підкупити Мустафу Найєма криптовалютою. За даними ЗМІ, мова йде про депутата від фракції Слуга народу Андрія Одарченка.

Підприємцю повідомили підозру за спробу підкупу командувача ОСУВ Одеса

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button