Україна

Заарештовано одного з топ-менеджерів корпорации S.Group

За клопотанням правоохоронців один з топ-менеджерів корпорации S.Group був заарештований судом. Про це в Facebook повідомив нардеп Сергій Рибалка, сім’ї якого і належить зазначена група компаній, що займається снековим бізнесом, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Мова йде про Дениса Пробачая, співробітника ТОВ «Снек екпорт», що входить в корпорацію S.Group. За словами С.Рибалки, топ-менеджер був заарештований за підозрою в кримінальному злочині, а саме «посягання на територіальну цілісність країни».

Однак раніше С.Рибалка опублікував рішення суду, з якого випливає, що компанії його сім’ї підозрюються в торгівлі з ОРДЛО.

Д.Пробачай був заарештований 20 жовтня за рішенням Зарічного суду Сумської області на 60 діб. Адвокати підозрюваного обіцяють арешт оскаржити.

Сам С.Рибалка вважає, що кримінальне провадження за фактом торгівлі компаній S.Group з окупованих територіями і РФ — це «тиск на нього як на опозиціонера».

«Це очевидний тиск на мене як опозиційного політика, незгодного підтримувати в парламенті все грабіжницькі дії влади», — написав він, і додав, що його «бізнес (снековий — ред.) — чесний і патріотичний».

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close