Україна

За знущання над учнем у Запоріжжі звільнили керівництво школи

У Запоріжжі після втручання міської влади звільнили класного керівника та заступника директора гімназії, де знущалися над учнем п’ятого класу, повідомляє 1NEWS з посиланням на «Укрінформ».

Інцидент стався в Запоріжжі, в 28-й гімназії. 22 березня в соціальній мережі з’явилась інформація про те, що нібито школярі зґвалтували п’ятикласника.

В поліції заявили, що “вжили невідкладні заходи для з´ясування обставин події в навчальному закладі. Факт зґвалтування, з врахуванням показань учасників події, свідків, а також проведеним медичним оглядом, не знайшов свого підтвердження”.

За результатами перевірки було складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП, – прокоментували в поліції.

За тиждень після того, як інформація набула розголосу, на ситуацію відреагували в мерії. За дорученням міського голови Володимира Буряка було додатково проведено службову перевірку у гімназії №28. До проведення перевірки залучили незалежних педагогів, психологів, представників ювенальної превенції.

“Наразі вирішено за підсумками перевірки звільнити з роботи за неналежне виконання службових обов’язків класного керівника класу, у якому стався вказаний випадок, та заступника директора школи з виховної роботи, з забороною працювати у системі освіти Запоріжжя, а також оголосити догану директору гімназії №28 та психологу навчального закладу. Батьків школяра, який знущався над учнем, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Також у навчальних закладах Запоріжжя активізовано роботу щодо недопущення повторення таких випадків”, – повідомили в міській раді.

Мати хлопчика, який став жертвою булінгу, заявляє, що останні два тижні для неї та її сина були справжнім пеклом.

“Ніколи не могла подумати, що таке взагалі може трапитись із моєю родиною. П’ять класів у школі, мій син відмінник, учасник міжнародних олімпіад, і все закінчилось через неадекватну та жорстоку поведінку однокласника і подальші абсолютно неадекватні, на мій погляд, дії керівництва школи. Це не була гра, це було несподівано, напад з агресією! Сину від знущання було боляче та соромно, аж поки старшокласник не покликав вчителя”, – написала у Фейсбуці мати хлопця Анна.

Жінка також додала, що її сина ніхто не ґвалтував – є довідка від лікаря.

“По-друге, що трапилось насправді, вже ніхто ніколи не дізнається, бо відео зі шкільних камер раптово зникло. Версії всіх сторін інциденту дуже різні і не підлягають перевірці. Мій син відмовляється розповідати про інцидент, у нього розлад психіки (посттравматичний стресовий розлад), є висновок психолога-аналітика”, – йдеться у дописі.

Жінка також стверджує, що вчителі та керівництво школи не хотіли розбиратись у ситуації. Рішення міського голови щодо ситуації вважає справедливим.

 

 

 

Back to top button