Україна

За Зеленського готові проголосувати 26,4% виборців, за «Слугу народу» – 19,9%, – опитування

У листопаді 2020 року лідером президентського рейтингу є діючий Президент України Володимир Зеленський – за нього готові проголосувати 26,4% усіх українських виборців або 39,8% тих виборців, які мають намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором кандидата. Про це говориться в дослідженні компанії Research & Branding Group, повідомляє 1News.

фото 1News

До п’ятірки лідерів також увійшли: Петро Порошенко – 10,4% всіх виборців або 15,7% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; Юрій Бойко – 10,2% всіх виборців або 15,4% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; Юлія Тимошенко – 6,7% всіх виборців або 10,1% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; Ігор Смешко – 3,2% всіх виборців або 4,8% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором.

У листопаді 2020 року лідером партійного рейтингу є правляча партія «Слуга народу» – за неї готові проголосувати 19,9% усіх українських виборців або 30,1% тих виборців, які мають намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором партії.

До п’ятірки лідерів, які мають шанси на подолання виборчого бар’єру, також увійшли: «Опозиційна платформа За життя» – 13,1% всіх виборців або 19,8% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором;

«Європейська солідарність» – 10,1% всіх виборців або 15,3% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором;

ВО «Батьківщина» – 6,8% всіх виборців або 10,3% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором;

«Сила і честь» – 3,6% всіх виборців або 5,4% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю у 24 областях України та в м. Києві (за винятком АР Крим та м. Севастополя і непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей).

Респонденти обирались за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення за місцем проживання, статтю та віком.

Останні новини

Back to top button