Україна

За затримку пенсій збираються платити компенсації

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови, що передбачає перерахування пенсіонерам компенсацій за затримку з виплатою пенсій. Текст проекту постанови №9007 опубліковано на сайті Верховної Ради, інформує 1NEWS.

“Пропонується зобов’язати Кабінет Міністрів … затвердити порядок відшкодування пенсіонерам втрат у зв’язку із затримкою виплати пенсій, що включає порядок відшкодування витрат на лікарські засоби, порядок звільнення від сплати неустойки, процентної ставки, інших платежів, які стягуються при невиконанні зобов’язання за договором про споживчий кредит”, – йдеться в пояснювальній записці.

Також пропонується доопрацювати закон “Про споживче кредитування” та звільнити від штрафних санкцій тих пенсіонерів, які прострочили сплату за кредитом через затримку пенсії.

Обидва документи – законопроект №9006 “Про внесення зміни до ст. 12 Закону України “Про споживче кредитування” та проект постанови № 9007 “Про забезпечення відшкодування пенсіонерам втрат у зв’язку із затримкою виплати пенсій” були зареєстровані в Раді 30 липня.

Автором проекту закону і проекту постанови є депутат Сергій Каплін (фракція БПП).

 

Back to top button