Україна

За рік у столиці прибрали майже 25 тисяч незаконних рекламних вивісок

У Києві за 2021 рік було демонтовано майже 25 тисяч незаконних конструкцій та вивісок, які не відповідають правилам розміщення реклами, передає 1news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Станом на кінець грудня демонтажні бригади КП «Київреклама» прибрали з вулиць Києва 24 555 незаконних рекламних конструкцій та вивісок. Така кількість демонтажів стала рекордною у порівнянні з іншими роками, а найбільш «кількісним» виявився липень – 2 555 демонтажів», – сказав Мондриївський.

Він підкреслив, що найбільшу кількість конструкцій було демонтовано на фасадах будівель, адже саме вони найбільше потерпають від незаконних вивісок та рекламних конструкцій. У цьому році було демонтовано 17 755 незаконних конструкцій на фасаді. Серед них – один із найбільших банерів на будинку на вул. Драйзера, розмір якого сягнув 555 кв. м. Наймасштабніші демонтажі відбулись на фасадах Подолу, біля Центрального вокзалу та на вул. Великій Васильківській. А найбільше повторних демонтажів у одній локації відбулося на фасадах Повітрофлотського проспекту, де вдруге зняли майже 70 незаконних конструкцій.

Зазначається, що у місті вже майже закінчена робота з демонтажу великих наземних конструкцій, які перевищують норми розмірів у своїй форматній зоні. Серед яких 21 суперсайт заввишки з 5-поверхівку та площею близько 100 кв. м.

 

 

 

Back to top button