Україна

За порушення карантину в Києві склали 622 адмінпротоколи

В Києві складено 622 адміністративні протоколи про порушення правил карантину. Про це на щоденному відео-брифінгу заявив міський голова Віталій Кличко, повідомляє 1News.

За його словами, 39 з них були складені за перебування в громадських місцях без захисних масок.

10 адмінпротоколів було складено з приводу переміщення групою більше двох осіб, 20 – відносно відвідування парків та скверів і 6 – про відвідування спортивних майданчиків. Нагадаємо, 6 квітня поліція затримала чоловіка, який намагався потрапити в Гідропарк уплав.

За словами Кличка 64 протоколи було складено за порушення самоізоляції та обсервації. Він додав, що правоохоронці ведуть облік осіб, які повинні перебувати на самоізоляції.

Кличко також повідомив, що звернувся до СБУ з приводу нібито мінування Олександрівської лікарні. Він наголосив, що вчора були евакуйовані хворі з опорної лікарні по боротьбі з коронавірусом і закликав правоохоронців розслідувати даний випадок.

Окремо міський голова Києва наголосив, що в Києві на сьогодні є 390 апаратів штучної вентиляції легенів. За благодійні кошти було придбано 10 апаратів, за резервні кошти – 52,  17 з них будуть передані в столичні лікарні найближчим часом. Кличко додав, що переважно це апарати виробництва Франції.

Нагадаємо, на сьогодні в Києві налічується 335 хворих на коронавірус. З них 12 осіб одужали і 6 померли.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close