Україна

За планом «Маршалла», в Україну планують інвестувати 5 мільярдів євро щорічно – Кубілюс

План «Маршалла» для України розрахований більше, чим на рік та з фінансовими інвестиціями в економіку у розмірі 5 мільярдів євро річних. Про це в ефірі «5 каналу» заявив колишній Прем’єр-міністр Литви, депутат Сейму Литовської Республіки Андрюс Кубілюс, передає УНН</strong>.

«Головні пункти нового плану – це пакет фінансових інвестицій в реальну економіку, чого до сьогоднішнього часу не було. Ми зараз говоримо про 5 мільярдів євро річних. План розрахований більш ніж на 1 рік. Тільки ми розраховуємо, що в рік варто досягнути 5 мільярдів, чому саме 5, бо ми базуємося на експертних підрахунках, які показують, якби могли зробити такий інвестиційний пакет в реальну економіку, то ріст економіки від нинішніх 1-2%, досягнув би 6-8%. Треба зробити так, щоб 5 мільярдів інвестицій в рік прийшли. І це тільки через такий інвестиційний план», — повідомив Андрюс Кубілюс.

читайте також: «План Маршалла» передбачає базову підтримку малого та середнього бізнесу — Кубів

Нагадаємо, до листопадового саміту європейського партнерства в Європарламенті повинен бути представлений проект «плану Маршалла» щодо України.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close