Україна

За обстріл нафтобази на Рівненщині судитимуть російського генерала

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

За обстріл нафтобази на Рівненщині судитимуть російського генерала

Фото: Скриншот

Пожежа на нафтобазі у Рівненській області

Накази були доведені командирами до пілотів бойових літаків РФ, які вилітали з аеродрому Барановичі в Білорусі та здійснювали ракетний обстріл цивільної інфраструктури Рівненщини, повідомляють в Офісі генпрокурора.

 

Російському генералу, який наказав бомбардування нафтобаз Рівненщини, заочно повідомлено про підозру у веденні агресивної війни, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України з порушенням порядку, встановленого Конституцією України, а також порушення законів та звичаїв війни. Про це повідомляють в Офісі генпрокурора України.

 

Йдеться про командувача 11-ї армії військово-повітряних сил РФ генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, який служить у російській армії з 1983 року.

 

 

 

За даними слідства, Кравченко у березні 2022 року віддав накази про бомбардування території України, зокрема нафтобаз на території Рівненської області.

 

“Накази були доведені командирами до пілотів бойових літаків РФ, які вилітали з аеродрому Барановичі в Білорусі та без перетину повітряного простору України, здійснювали ракетний обстріл цивільної інфраструктури Рівненщини”, – повідомляють в Офісі генпрокурора.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button