Україна

За межею монетарної бідності живуть 80% українських пенсіонерів

Пенсію в розмірі нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують близько 80% українських пенсіонерів, інформує 1NEWS з посиланням на “Дзеркало тижня”.

Про це заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час Соціального форумі Ради ООН з прав людини.

В Україні прожитковий мінімум становить близько 75 доларів на одну людину в місяць, мінімальна зарплата – 176 доларів, а понад чверті всього населення України перебуває за межею бідності.

“Не дивлячись на збільшення рівня оплати праці, в Україні спостерігається таке явище, як бідність працюючих. За оцінками експертів, кожному третьому працюючому не вистачає заробітної плати на задоволення необхідних життєвих потреб, а кожен другий працездатний працює на умовах вторинної зайнятості”, – зазначила Денісова.

Вона також підкреслила, що в Україні незмінно високим залишається рівень бідності серед осіб пенсійного віку. За словами Денісової, пенсію в розмірі нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують близько 80% українських пенсіонерів.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close