Україна

За комунальні борги підвищать штрафи та будуть відбирати квартири

За борги по опаленню українців можуть почати виселяти з квартир. Для отримання траншу МВФ Україна погодилася збільшити штрафи за борги по комуналці, інформує 1NEWS з посиланням на “Страна.юа“.

В Україні приймуть спрощену процедуру вибивання боргів за постачання комунальних послуг а також підвищать штрафи і посилять покарання за прострочення платежів. Таке зобов’язання влада країни прийняла на вимогу Міжнародного валютного фонду для отримання кредиту в 5 млрд доларів.

Воно й інші умови переведення траншу обумовлені в проекті меморандуму, прийнятому Кабінетом міністрів.

“Ми розробимо адекватні інструменти для постачальників централізованого теплопостачання, щоб забезпечити збір платежів від домогосподарств (у тому числі за допомогою більш високих штрафів і законодавчих жорсткостей)”, – сказано в меморандумі.

Борги за воду будуть вибивати колектори

Як розповідав експерт по комунальній інфраструктурі Андрій Никончук, не виключено, що влада може спростити навіть виселення з квартир за борги.

З урахуванням підвищення тарифів не тільки на опалення, а й на інші послуги, а також збільшення штрафів, борги будуть наростати як снігова куля, тому комунальникам дозволять більш активно їх вибивати.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close