Україна

За джерелами в Офісі Президента автором ідеї «опитування Зеленського» є Михайло Подоляк, – експерт

25 жовтня на виході з виборчих дільниць українців чекатимуть якісь волонтери, з незрозумілими папірцями, на яких будуть написані п’ять запитань від Зеленського. Що це за питання все і так вже чули, але хто і навіщо придумав цю профанацію? Таким питанням задається політичний експерт Володимир Цибулько на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, незаконне опитування, єдиною метою якого є залучення людей на виборчі дільниці, демонстрація нібито «народовладдя» від команди Зе, коли запропонувати більше нічого. Хто ж придумав так підставити президента?

“Моє джерело з Офісу Зеленського каже, що це опитування – справа рук Михайла Подоляка – нещодавно призначеного в офіс президента відповідальним за всю інформаційну політику адміністрації гаранта. Маючи на руках падаючі рейтинги «Слуг», опинившись перед реальністю, що у жодному одному обласному центрі не отримають не те що крісло мера, а й не зможуть сформувати більшість, Подоляк зважився на технологію, яка повинна допомогти «Слугам» хоч якось”, – пише експерт.

Нагадаємо, ряд ЗМІ пов’язують Подоляка з екс-главою Адміністрації Януковича Сергієм Льовочкіним. Коли Сергій Льовочкін був главою Адміністрації Януковича, Подоляк був “смотрящим” від нього за на той момент главою КМДА Олександром Поповим. «Це на 100% людина Льовочкіна, його, так би мовити, очі і вуха. А ще – його голос. І тепер цей голос, судячи з усього, буде давати поради самому Андрію Єрмаку “, – цитує газета «Дело» політолога Олексія Голобуцького.

Джерело стверджує, що зарплату Подоляку платять з так званого «фонду Дмитра Фірташа», з якого беруть гроші на зарплату в «конвертах» не тільки працівникам ОП але і низці депутатів.

«Те, що Льовочкін близький до Єрмака побічно говорить і ефір підконтрольного йому каналу «Інтер», який намагається не критикувати відкрито президента, а навпаки – всіляко висвітлює всі ініціативи гаранта» – додав експерт.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ініцціював всенародне опитування в день виборів 25 жовтня. Українцям пропонують відповісти на п’ять питань.

Останні новини

Back to top button