Україна

За атакою на нафтобазу у Виборзі стоїть ГУР – ЗМІ


За атакою на нафтобазу у Виборзі стоїть ГУР - ЗМІ

У результаті спецоперації української розвідки було знищено вертикальні резервуари з паливом.

Вибух і пожежа на Виборзькій нафтобазі в Ленінградській області РФ вночі 19 травня – результат спецоперації Головного управління розвідки Міноборони України. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерело в ГУР.

За словами співрозмовника видання, Росія використовує вказаний обʼєкт у військових цілях.

За допомогою трьох вибухових пристроїв було уражено вертикальні резервуари з паливом. Наголошується, що в результаті операції української розвідки їх було знищено

“Декарбонізація путінської диктатури триватиме й надалі, послідовно і методично, поки Росія використовує нафтогазову галузь у воєнних цілях або не забереться з України. Ціна російської агресії для Кремля постійно зростатиме і вже зараз відображається на їхній здатності забезпечувати пальним навіть внутрішній ринок. Далі буде”, – зазначило джерело УП.

Нагадаємо, в ніч на неділю російські Telegram-канали повідомили про вибухи і пожежу в районі нафтопереробного заводу в Виборзі Ленінградської області РФ. 

Крім того, після нічного нападу безпілотників призупинив роботу Слов’янський нафтопереробний завод на Кубані. Як повідомила місцева влада, на території НПЗ впали шість дронів.

Пізніше стало відомо, що завод, а також військовий аеродром у Краснодарському краї РФ атакували безпілотники СБУ.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button