Україна

За антипіаром Віктора Медведчука стоїть Джорж Сорос, – «Опозиційна платформа – За життя»

За чорною PR-кампанією проти Віктора Медведчука стоїть американський фінансист Джордж Сорос і його «грантоїди». Про це говориться в заяві «Опозиційної платформи – За життя», опублікованій на офіційному сайті партії.

«Істерична реакція «експертів» «24 каналу» та «НВ», які з люттю собаки на ланцюгу кинулися захищати соросовських грантоїдів з VoxCheck від справедливої, а головне, аргументованої критики представників партії «Опозиційна платформа – За життя», свідчить про те, що за чорною PR-кампанією проти Віктора Медведчука стоїть біржовий спекулянт Джордж Сорос», – йдеться в заяві партії.

На думку опозиціонерів, вищезгадані засоби масової інформації не мають жодних доказів, які підтверджували б звинувачення від VoxCheck.

«Маніпуляціями займаються якраз виключно некомпетентні в економічних питаннях псевдоексперти від VoxCheck, нездатні зрозуміти, що судити про рівень життя в країні необхідно не стільки по ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності, скільки по середній зарплаті, як і іншим показникам, що відображають саме доходи населення. Втім, рівень компетентності VoxCheck можуть з легкістю оцінити навіть пересічні громадяни – досить згадати феєрично ідіотське твердження соросівських грантоїдів про те, що в Україні за останні п’ять років «мінімальна заробітна плата зросла з 326 до 450 доларів», – відзначили в «Опозиційній платформі – За життя».

У заяві також підкреслюється, що методи маніпулювання і відвертої брехні вже неодноразово використовувалися «грантоїдами» Джорджа Сороса.

«Коли брехня і дебілізм затятих маніпуляторів з VoxCheck настільки очевидний, що вони не можуть навести жодного аргументу на захист своєї позиції, до піар-атаки підключають «24 канал», «НВ» і їм подібних. Цинічна брехня і дешеві маніпуляції – це не тільки улюблені методи роботи соросівських грантоїдів, але і межа їх «професійних» здібностей», – підсумували в партії.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close