Україна

З’їзд БПП обере нового главу партіїї

Великий з’їзд партії «Блок Петра Порошенка-Солідарність» за участю президента та обрання нового голови політичної сили відбудеться наприкінці цього року. Про це  повідомив народний депутат, голова Секретаріату Блоку Петра Порошенка Максим Саврасов, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

Серед кандидатур на голову партії називались прізвища Юрія Луценка, Ірини Геращенко, Ігоря Гриніва.

Він розповів, що партія наразі нараховує близько 400 приймалень, працівники яких отримують гроші з бюджетного фінансування. Саврасов визнає, що показники членства в партії досить скромні (трохи більше 30 тисяч членів), але зауважує, що ці показники постійно зростають. Важких критеріїв для вступу в БПП нема – приймають всіх охочих, які не були раніше в Партії регіонів.

Саврасов запевнив, що на розвиток партії вистачає і самого державного фінансування (112 мільйонів гривень цього року) і розраховує, що наступного року кількість цих коштів ще збільшиться, оскільки воно прив’язане до рівня мінімальної зарплати. Майже 70% державного фінансування БПП витрачає на місцеві територіальні організації.

Нагадаємо, що у травні минулого року Віталій Кличко написав заяву про складення повноважень з посади голови БПП і з того часу президентська партія фактично не має свого керманича. Президент Петро Порошенко є її почесним головою.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close