Україна

З’явилися нові подробиці катастрофи літака МАУ в Ірані, на борту була паніка

В момент падіння літака МАУ, який збила іранська ПВО у січні над Тегераном, на борту була паніка і люди не сиділи у свої кріслах, передає 1NEWS.

Про це в інтерв’ю “Главкому” розповів директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, керівник комісії з розслідування авіакатастрофи в Ірані Олександр Рувін.

“Коли літак злітає, усі пасажири пристебнуті. Він піднявся на висоту 2 тис. м. Поки літак не підніметься на висоту 8 тис. метрів, оголошення про те, що слід пристебнутися, не вимикається. Так от, всі мали бути пристебнуті. А ми побачили трупи загиблих, які лежали на землі, без крісел”, – пояснив свої висновки він.

“Щоб вам було зрозуміліше, скажу, що якби люди були пристебнуті, вони б із кріслами так і впали, як було з пасажирами рейсу MH17. А те, що ми побачили в Ірані, означає, що на літаку вже була паніка. Є підстави вважати, що горіло зсередини і через отвори чорний дим виходив назовні”, – додав Рувін.

Також керівник комісії з розслідування трагедії зазначив, що на місці падіння лайнера було присутньо багато сторонніх людей. Мова йде про місцевих іранських жителів, які збирали металобрухт.

“Тобто, деталі літака, що зроблені з титану, вони збирали на металобрухт. Була купка уламків, коли ми приїхали. Бульдозером на неї все скинули”, – згадує Рувін.

 

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи

Close
Back to top button
Close