Україна

З України виїхало шість мільйонів біженців – ООН

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

З України виїхало шість мільйонів біженців - ООН

Фото: ЕРА

За даними ООН, кількість людей, що виїхали з України, з початку повномасштабного вторгнення РФ перевищила 6 мільйонів людей.

Агентство ООН у справах біженців повідомило, що така кількість переселенців є наймасштабнішою кризою з біженцями в Європі з часів закінчення Другої світової війни.

 

Агентство ООН у справах біженців повідомило, що кількість людей, які виїхали з України, з початку повномасштабного вторгнення РФ перевищила 6 мільйонів людей, що є найбільш масштабною кризою з біженцями в Європі з часів закінчення Другої світової війни. Про це повідомило агентство Reuters.

 

За останнім звітом Міжнародної організації з міграції (МОМ), вторгнення Росії викликало масове переміщення людей: за даними ООН, понад вісім мільйонів українців переїхали всередині країни, а 6,03 мільйона людей виїхали за межі України.

 

Повідомляється, що більшість біженців потрапили до Європейського Союзу через прикордонні пункти у Польщі, Словаччині, Угорщині та Румунії, де добровольці та уряди намагалися допомогти їм знайти житло та надати підтримку.

 

Зокрема кордон із Польщею перетнули понад 3,3 мільйона людей, переважно, жінки та діти. За оцінками уряду Польщі, близько половини з них можуть залишитися в країні на більш тривалий термін, що створює проблеми для ринку житла, шкіл та системи охорони здоров’я.

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button