Україна

З України видворили пропагандиста НТВ

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В’ячеслава Немишева, передає 1News з посиланням на прес-службу СБУ.

«Через діяльність, яка шкодить національним інтересам України, після проведення відповідних процесуальних дій сьогодні, 5 жовтня, о четвертій ранку Немишева було примусово повернуто до РФ на пункті пропуску «Сеньківка». Пропагандисту заборонено в’їзд до України терміном на три роки», — сказано у повідомленні.

У СБУ розповіли, що росіянина затримали за скоєння дрібного правопорушення. У нього під час встановлення особи знайшли акредитаційне посвідчення так званого «міністерства інформаційної політики «ДНР» і так звану «военную аккредитацию». Це стало підставою залучення співробітників СБ України для перевірки затриманого.

«СБ України встановила, що Немишев з весни 2016 до осені 2017 року «працював» на тимчасово окупованій терористами території України. Він підготував низку брехливих антиукраїнських матеріалів для ЗМІ на замовлення російських кураторів та в інтересах верхівки бойовиків для виправдання та популяризації їх протиправної діяльності в інформаційному просторі», — розповіли в СБУ.

СБУ поінформувала про цей факт представників міжнародних і вітчизняних громадських об’єднань, які працюють у сфері захисту свободи слова.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close