Україна

З початку АТО знешкоджено більше 130 тис. вибухонебезпечних предметів, — Порошенко

З початку антитерористичної операції на Донбасі сили Державної служби з надвичайних ситуацій (ДСНС) України знешкодили більше 130 тисяч вибухонебезпечних предметів. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час відвідин навчань ДСНС «Київське море — 2017», передає прес-служба очільника держави.

Крім того, рятувальники за цей час ліквідували понад 30 тис. пожеж і врятували більше 500 громадян, очистили від боєприпасів близько 1000 об’єктів соціальної інфраструктури та життєзабезпечення, а також розмінували 20 тис. гектарів.

Нагадаємо, Порошенко констатував гуманітарну катастрофу на Донбасі. Глава держави відзначив високий рівень безробіття і низький рівень життя в окупованих регіонах. При цьому Порошенко висловив впевненість в тому, що наслідки російської пропаганди можна ліквідувати. 

Раніше Порошенко і генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Томас Гремингер скоординували підходи до розміщення місії Організації об'єднаних націй (ООН) на Донбасі.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close