Україна

З початку року Укрзалізниця придбала понад 2 тисячі вантажних вагонів

З початку 2018 року Укрзалізниця вже придбала 2,28 тисяч вантажних вагонів, з яких 1,83 тисяч побудовано на власних виробничих потужностях філій товариства. Про це повідомив директор з економіки і фінансів “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев, передає 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Обсяг інвестицій “Укрзалізниці” в оновлення рухомого складу випереджає доходи компанії. У цьому році ми спрямували на інвестиції вже на 1,5 млрд гривень більше, ніж загалом отримали надходжень на свій інвестиційний рахунок від зміни тарифів на вантажні перевезення”, – повідомив Рязанцев.

За його словами, торік “Укрзалізниця” придбала 2,721 тисяч вантажних вагонів, з яких 2,6 тисяч вагонів було побудовано на власних підприємствах.

“При цьому рухомий склад Укрзалізниці, який на ринку залізничних перевезень складає лише 40%, і надалі залишається у великому дефіциті”, – додав Рязанцев.

Раніше підприємства холдингу Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа заявили, що “Укрзалізниця” відмовляється подавати їм вагони для відвантаження продукції.

Через це в Ostchem погрожували ініціювати відставку голови “Укрзалізниці” Євгена Кравцова.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close