Україна

З наступного року за новим Трудовим Кодексом українцям дозволять працювати по 12 годин

В Україні планують внести зміни до Трудового кодексу. Нові норми наберуть чинності з 1 січня 2020 року, інформує 1NEWS з посиланням на finance.ua.

В корективах до Трудового кодексу обідня перерва може бути в будь-який час, віддалену роботу буде узаконено, фрилансери отримають статус працевлаштованих.

Також у Трудовому кодексі є пункт щодо збільшення тривалості робочого дня з 8 до 12 годин.

Як повідомляють експерти, що таке збільшення має здійснюватись за письмової згоди працівника. І має бути не більше 150 чи 170 годин на рік.

Переваги збільшення тривалості робочого дня – має бути відповідна до реального часу роботи оплата.

Довідка Finance.ua

Що ще роботодавці пропонують в Трудовому кодексі:

 • Зробити роботодавця і працівника рівними суб’єктами трудових відносин.
 • Функції профспілок замінити на консультації відповідно до міжнародних трудових стандартів.
 • Боротися з незадекларованими трудовими відносинами, що використовуються так званими «чорними роботодавцями».

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

8 Comments

 1. А почему только по 12? Почему, плятть, не по 16?
  Олигархам нужны рабы, и они у них есть! Главное – сначала узаконить по 12 часов, а уж способ отменить за это доплату хитрые капиталистические юристы со временем найдут! Можете не сомневаться!

 2. Неймовірно, замість того, щоб зменшувати робочий час, такі підори як ахметов чи порошенко навпаки його збільшують, а інші виродки за це голосують і узаконюють.

 3. Ці гниди олігархи та обслуговуючі їх виродки вирішили узаконити рабство.

 4. Офигеть, вот это достижение. Разрешат работать 12 часов. Следующий шаг – разрешат работать за еду.

 5. Не секрет, что фактическая трудовая неделя нередко превышает положенный 8-часовый график. Но это “втихаря”. Теперь в руки предпринимателей вкладывают инструмент, чтобы эту трудовую неделю еще увеличить. Будет ли увеличение заработка, еще вопрос. Зато наверняка усилятся ощущение полной измотанности и суидицдиальные настроения, как в стране Восходящего Солнца, например.

 6. Не секрет, что фактическая трудовая неделя нередко превышает положенный 8-часовый график. Но это “втихаря”. Теперь в руки предпринимателей вкладывают инструмент, чтобы эту трудовую неделю еще увеличить. Будет ли увеличение заработка, еще вопрос. Зато наверняка усилятся ощущение полной измотанности и суидицдиальные настроения, как в стране Восходящего Солнца, например.

Back to top button
Close