Україна

З історичних будинків на Майдані прибрали гігантську рекламу (фото)

Рекламні конструкції на будинках, що виходять на Майдане Незалежності, демонтовані. Залишилось прибрати тільки одну рекламу з даху будівлі по вулиці Бориса Грінченка. Про це повідомив начальник управління з питань реклами в Київській міській державній адміністрації Олександр Смирнов, додавши фото.

«Ці будинки бачили багато: розбудову центру, проголошення Незалежності, революції. Але довгий час не бачили власного спокою. Наразі крок за кроком у правовому руслі і попри тиск ми повертаємо їм достойний вигляд», – пише він.

Смирнов додав, що згідно з чинними Правилами такі рекламні конструкції знаходилися на будівлях незаконно: розташовувалися вище першого поверху та в декілька разів перевищували за розмірами норму. Для демонтажу декількох таких гігантів КП «Київреклама» навіть довелося залучати підрядну організацію альпіністів. Щоправда певні конструкції власники прибрали самі, решта – демонтовано силами КП.

«Рекламна конструкція FINBANK на даху будівлі Бориса Грінченка, 1 – останній виклик. Балансоутримувачу, кому ввірена дана будівля – Державному підприємству «СПЕЦАГРО» неодноразово було направлено вимоги про демонтаж незаконної конструкції (оскільки сам банк знаходиться на стадії ліквідації). Тож, давайте попри все вірити в добропорядність і сподіватися, що Державне підприємство демонтує конструкцію, як то має бути. А Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, кому підпорядковується ДП, позитивно вплине на цей результат», – додав керівник КП «Київреклама».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close