Україна

З “гарячих точок” переїхали понад 600 підприємств

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

З гарячих точок переїхали понад 600 підприємств

Фото: biz.today.ua

З “гарячих точок” переїхали понад 600 підприємств

Із 601 евакуйованого підприємства 390 уже відновили роботу на нових майданчиках в інших регіонах України, повідомляють у Мінекономіки.

Переїзд із областей, де продовжуються бойові дії, в рамках Державної програми релокації завершило 601 підприємство, 390 із них уже відновили роботу на нових майданчиках в інших регіонах України. Про це повідомляє Міністерство економіки України

“Ще 87 підприємств знаходяться на різних стадіях транспортування. Незабаром переїде ще 151 підприємство, яке вже на маршрутах або оформляє необхідні документи”, – йдеться у повідомленні міністерства.

Повідомляється, що найпопулярнішими областями релокації підприємств залишаються Закарпатська, Львівська та Чернівецька. Окрім того, евакуйований бізнес починає діяти у Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій та інших областях.

“Місцева влада допомагає знаходити приміщення для роботи, забезпечити підключення до мереж. Також допомагають знаходити житло для працівників та налагоджувати логістичні маршрути. Співпраця держави та бізнесу не закінчується після переїзду, підприємцям допомагатимуть і надалі – з адаптацією, підбором працівників, налагодженням логістичних маршрутів та пошуком нових ринків збуту, у тому числі за кордоном”, – зазначив заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів Сергій Марченко виступає за відміну податкових пільг для бізнесу, запроваджених з початку війни.


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button