Україна

З Білорусі депортували українця за участь в акціях протестів

Кілька днів тому Євгена Кириченка висадили на білорусько-українському кордоні

З Білорусі депортували 34-річного українця Євгена Кириченка, затриманого нібито за участь в білоруських протестах, і заборонили в’їзд на три роки.

Євген Кириченко з дружиною Марією переїхали до Білорусі з Донецької області шість років тому, – інформує 1NEWS.

11 серпня його затримали в Гомелі біля магазину і доставили до РВВС. За словами дружини, того вечора він не брав участі в протестах. Проте суд дав Кириченку 12 діб арешту за «порушення порядку проведення масових заходів» і «непокору законній вимозі посадової особи при виконанні нею службових повноважень».

Марія Кириченко розповіла, що її чоловіка сильно побили і по дорозі до РВВС, і в самому РВВС, – він повернувся «весь синій». За її словами, силовики казали Кириченку  «То це ти мене, падло, палив на Майдані», але він не брав участі в Євромайдані.

Чоловіка випустили з СІЗО за три дні, він зняв побої і написав заяву до Слідчого комітету. 22 вересня його викликали до відділу громадянства і міграції та заявили, що він має  «досидіти» ще дев’ять діб і його вирішено вислати з країни із забороною на в’їзд терміном на 3 роки.

Кілька днів тому українця висадили на білорусько-українському кордоні. Дружина і син, який навчається в шостому класі, поїдуть з ним.

Джерело: TUT.BY

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close