Україна

З 1 жовтня підвищать зарплату українським енергетикам

Середньозважене зростання заробітної плати для працівників електроенергетичної галузі становитиме 10,3%

НКРЕКП схвалила проекти рішень для збільшення заробітної плати працівників електроенергетичної галузі. Рівень заробітних плат зросте в середньому на 10,3%. Про це повідомляє 1NEWS.

У Комісії зазначають, що рішення прийнято з метою збереження кваліфікованого кадрового потенціалу компаній та забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, а також забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачам.

НКРЕКП зобов’язала енергокомпанії спрямувати збільшення фонду оплати праці на підвищення заробітної плати виробничо-технічного персоналу.

Середньозважене зростання заробітної плати для працівників електроенергетичної галузі становитиме 10,3%.

Як випливає з матеріалів до засідання НКРЕКП 7 серпня 2018 року, середньомісячна заробітна плата працівників енергопостачальних компаній у тарифах на 2018 рік була визначена на середньому рівні 8 590 грн, що на 15,9% більше від середньої заробітної плати по промисловості України за січень-жовтень 2017 року. В той же час, згідно з інформацією Держстату, середньомісячна заробітна плата у промисловості вже в травні 2018 року сягнула 9 387 грн.

Підвищення зарплат із 1 жовтня стосуватиметься як працівників енергопостачальних компаній (до середньомісячного рівня у 9 443 грн), так і працівників ДП «НЕК «Укренерго», ТЕЦ, ПАТ «Укргідроенерго», ДП «НАЕК Енергоатом».

Джерело: НКРЕКП

One Comment

Back to top button