Україна

З 1 листопада в Україні подорожчав телефонний зв’язок

Вартість стаціонарного телефонного зв'язку у середньому зросте на 17% в містах і на 18,8% в селах: в середньому це становитиме 3 - 7 гривень порівняно з нині діючими тарифами

З 1 листопада 2018 року набувають чинності нові тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, затверджені рішенням Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ). Про це повідомляє 1NEWS.

Згідно з документом, на першому етапі пропонується підвищити тарифи тільки для населення. Зокрема, для населення (як міст та райцентрів, так і сіл та селищ міського типу) підвищилася місячна абонплата за користування телефонним апаратом із погодинною оплатою місцевих розмов. Вартість стаціонарного телефонного зв’язку у середньому зросте на 17% в містах і на 18,8% в селах. В середньому це становитиме 3 – 7 гривень порівняно з нині діючими тарифами.

Документом затверджено також граничні тарифи на зазначені послуги на період із 1 січня 2019 року. На даному етапі відбудеться підвищення тарифів для всіх категорій користувачів, що дозволить зрівняти тарифи між категоріями абонентів в місті і селі. Згідно з планом поетапного підвищення цін на фіксований телефонний зв’язок, в 2019 році тарифи збільшаться ще на 2 – 5 грн.

Документом установлено, що оператори мають право знижувати Граничні тарифи, але не нижче рівня собівартості відповідної послуги.

Укртелеком звернувся в НКРЗІ з пропозицією про перегляд граничних тарифів (читай – підвищення тарифів) на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Укртелеком запропонував провести підвищення в два етапи: перший етап – з 1 листопада по 31 грудня 2018 року на 14%, другий етап – з першого січня 2019 року на 10,5%. На першому етапі пропонується підвищити тарифи тільки для населення, а на другому етапі – для всіх категорій користувачів, що дозволить зрівняти тарифи між категоріями абонентів в місті і селі.

Джерело: Укрінформ

Схожі записи
Close
Back to top button