Україна

Зі Львова немає куди вивезти 8,5 тис. тонн сміття — Садовий

Мер Львова Андрій Садовий заявив про критичну ситуацію з вивезенням сміття з міста.

«Комісія з надзвичайних ситуацій Львова вкотре звернулась до президента та прем’єр-міністра з проханням про запровадження в місті режиму надзвичайної екологічної ситуації. На всі попередні звернення — тотальний ігнор та «хі-хі», — написав львівський міський голова у понеділок у Facebook.

«Тим часом в місті 8500 тон невивезених твердих побутових відходів (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична», — додав пан Садовий.

Він також повідомив, що «у суботу поліція знову затримала та намагається повернути до Львова вантажівки з усіма (!) легальними документами на вивезення твердих побутових відходів з міста».

Андрій Садовий закликав львів’ян приділяти особливу увагу сортуванню, адже у першу чергу планують вивозити органічні відходи.

Наприкінці травня минулого року на звалищі, куди звозили відходи зі Львова, сталась велика пожежа. Тоді загинули троє пожежників та еколог.

Після пожежі Львів припинив вивозити сміття в Грибовичі. Пан Садовий неодноразово звертався по допомогу до керівників інших регіонів країни, однак більшість з них не мають можливості приймати додаткові обсяги сміття через технічний стан полігонів.

Тоді ж повідомляли, що львівська влада мала підписати угоду з французькою компанією Egis про виготовлення проекту «сучасного сміттєпереробного комплексу».

За даними Львівської міськради, щодня місто продукує 650-700 тонн сміття.

Водночас Кабмін заперечує звинувачення зі сторони львівської міської влади у нібито перешкоджанні вивезення сміття зі Львова.

Источник: bbc.com

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close