Україна

УЄФА: фінансовий «фейр-плей» сприятливо впливає на фінансову ситуацію в клубному футболі

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Згідно з результатами дослідження УЄФА, фінансовий «фейр-плей» сприятливо впливає на фінансову ситуацію в клубному футболі, передає УНН з посиланням на прес-службу УЄФА.

На Мальті відбувся семінар УЄФА з клубного ліцензування та фінансового «фейр-плей».

Захід зібрав близько 160 експертів з ліцензування та фінансів, а оприлюднені в його ході цифри свідчать, що фінансовий «фейр-плей» продовжує сприятливо впливати на ситуацію в Європі.

На семінарі було представлено дослідження, яке стосувалось більше 700 клубів. Воно показує, що сумарні збитки клубів знижуються четвертий рік поспіль. Нині ця цифра зовсім небагато вище 320 мільйонів євро.

У 2015-му число асоціацій, чиї клуби сумарно вийшли в плюс, в порівнянні з минулим роком зросла з 15 до 25. Сьогодні критерієм беззбитковості відповідають 46 вищих європейських дивізіонів.

Також, борги клубів скоротилися з 57 мільйонів у 2011 році до трохи більше п’яти мільйонів станом на 30 червня 2016 роки (майже на 92%), а сума оспорюваних і затриманих платежів футболістам знизилася на 72% в червні 2014 року і на 37% в червні 2016 року.

Як повідомляв УНН, УЄФА збільшить доходи клубів в європейських турнірах.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close