Україна

Ураган «Ірма»: в ООН уточнили розмір допомоги постраждалій Кубі

Організація Об'єднаних Націй ухвалила рішення надати допомогу постраждалим від урагану «Ірма» районам Куби. Згідно з оприлюдненим 17 вересня 2017 року повідомленням Всесвітньої продовольчої програми (ВПП), на ці цілі виділять не менше 5,7 млн доларів, передає DW.

Зазначено, що кошти підуть на закупівлю та доставку продуктів харчування для близько 700 тисяч кубинців, котрі проживають у найбільш постраждалих від стихії районах Куби. У цих регіонах роздаватимуть безкоштовно порції рису та бобових.

За словами керівництва ВПП, буревій «Ірма», що тиждень тому пронісся над північним узбережжям Куби, спричинив на острові численні руйнування, а також знищив урожай. За попередніми підрахунками, постраждали близько 60 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Крім того, не виключено, що руйнівні наслідки значно ускладнять забезпечення населення Куби продуктами харчування та всім необхідним для життя, вважають у ВПП.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Всесвітня продовольча програма ООН виділить Кубі, постраждалій в кінці минулого тижня від руйнівного урагану «Ірма», продовольчу допомогу на 7,2 млн доларів.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close