Україна

“Укргазбанк” приєднався до програми фінансування IFC

Державний «Укргазбанк» підписав з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) угоду про фінансування об’ємом від 20 мільйонів доларів.

Про це повідомляє FinClub з посиланням на слова голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка.

«З нашим стратегічним партнером — Міжнародною фінансовою корпорацією — підписали угоду про приєднання до програми глобального торгового фінансування», — сказав голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

В рамках цієї програми Укргазбанк отримає 20 млн доларів на розвиток торгового фінансування. Загальний обсяг програми, учасниками якої є банки з більш ніж 100 країн світу, складає 5 млрд доларів.

Отримані кошти Укргазбанк направить на збільшення обсягів фінансування зовнішньоекономічних контрактів і на розширення географії партнерської мережі. Крім того, банк зможе звільнити значні суми грошового покриття, які зараз розміщені в іноземних банках для забезпечення підтвердження своїх документарних інструментів.

«Після різкого спаду в сфері торгового фінансування в Україні в 2014-2015 роках ми спостерігаємо стабільне зростання попиту і плануємо розширювати наш бізнес, щоб не тільки компенсувати втрати попередніх років, але і істотно збільшити обсяги фінансування», — сказав Шевченко.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів збиралося продати Укргазбанк в цьому році.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело: epravda.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close