Україна

Українські томати намагалися ввезти в Росію під виглядом клею

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Через білорусько-російський кордон під виглядом клею для керамічної плитки намагались провезти українські томати, що підпадають під санкції. Вантаж був виявлений і затриманий у Псковській області. Про це повідомили в п’ятницю в управлінні Россільгоспнагляду у Тверській і Псковській областях, передає УНН із посиланням на ТАСС.

“Затримано автомобіль з вантажем томатів, які ввозилися з Республіки Білорусь зао товаротранспортними документами на клей для керамічної плитки. За результатами огляду виявлено, що овочі з України. Встановити імпортера і експортера підкарантинних матеріалів не виявилося можливим, партія підлягає вилученню та знищенню”, – сказала співробітниця управління.

За її словами, спроби ввезти продукцію, що підпадає під санкції, під виглядом “товарів прикриття” – мінеральної води, фарби, печива, пива, керамічної плитки – робилися не один раз. Так, в червні цього року з Білорусії намагалися ввезти польські яблука під виглядом добавки для бетону.

Як уточнили в регіональному управлінні Россільгоспнагляду, тільки за вересень виявлено спроби ввезення понад 45 тонн рослинних вантажів, що підпадають під дію відповідних економічних заходів Російської Федерації, під виглядом “товарів прикриття”. З початку року співробітники наглядового органу затримали понад 547 тонн подібного вантажу.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − five =

Close