Головна / УКРАЇНА / Українець А.Журавель став переможцем міжнародного турніру з карате у Польщі

Українець А.Журавель став переможцем міжнародного турніру з карате у Польщі

Анатолій Журавель (1 місце)

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. В Ополе (Польща) відбувся міжнародний турнір з кіокушин карате під назвою “Challenger Karate Kyokushin 2016”, де найвищим місцем на п’єдесталі відзначився уродженець України, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Змагання проходили в чоловічому та жіночому турнірах в розділі куміте. Єдиним представником України був Анатолій Журавель з Лохвиці.

За підсумками чемпіонату наш спортсмен посів перше місце у ваговій категорії понад 85 кг.

Варто відзначити, що за останні два тижні це вже друге “золото” для А.Журавля, адже тиждень тому в Полтаві каратист виграв відбірковий чемпіонат України для участі в континентальній першості.

Нагадаємо, що в цьому році це був 14-й розіграш польського челенджеру.

Источник: unn.com.ua