Україна

Україна експортує до ЄС товари по додатковим тарифам — І.Климпуш-Цинцадзе

Іванна Климпуш-Цинцадзе

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Через те, що Україна використала квоти на товари, які були надані ЄС, наразі експорт до ЄС відбувається по додатковим тарифам. Про це під час брифінгу повідомила віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент УНН.

«Хочу наголосити на тому, що ми, попри те, що в багатьох квотних позиціях ми використали свої квоти, наприклад в 9 позиціях. Але разом з тим, Україна продовжує далі експортувати поза цими обмеженнями, просто з додатковим тарифом експортує, а тут таке збільшення таких речей і в томатах, і вдвічі збільшилась квота для вівса, по сокам ми отримали додаткову квоту. І це є серйозні кроки на зустріч.

Нові можливості відкриваються так само для промисловості, яких в нас раніше не було. Якісь речі туди не увійшли, зокрема м’ясо курки, індички і перемовини по цьому велися і будуть вестися. Але ми розуміємо, що це той обсяг, про який Єврокомісія могла домовитися з країнами-членами. Ми сподіваємося, що це рішення буде підтримано Європарламентом і Європейською Радою»,- зазначила І.Климпуш-Цинцадзе.

Як повідомляв УНН, Єврокомісія вирішила надати Україні додатковий доступ до ринків ЄС.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close