Україна

Україні треба припинити багаторічну практику напівреформ – ЄБРР

Попри явні успіхи у реформуванні української економіки, темпи їх реалізації досі залишаються повільними.

Про це президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті заявив у виступі під час щорічної зустрічі Yalta European Strategy, повідомляє кореспондент «Європейської правди».

«Реформи не можуть бути самоціллю. Вони мають сприяти сталому розвитку України. Але для цього треба демонтувати останні перешкоди для інвестування у країну. Ці роки ми сприяли проведенню цих реформ. Але постійно відчували спротив нашим спробам», — заявив Чакрабарті.

«Україна має зробити більше для захисту прав власності та активізувати боротьбу з корупцією. Для цього Україна має зробити більше, якщо хоче війти із зони тьми у зону світла», — вважає президент ЄБРР.

Серед ключових реформ Чакрабарті назвав продовження оздоровлення фінансового сектору, «Нафтогазу», а також земельну реформу.

«Ми готові сприяти залученню інвесторів в українську економіку, але вирішення цих проблем потребує політичного рішення»,- резюмував він.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році ЄБРР збільшить інвестиції в реалізацію проектів в Україні до 1 млрд євро.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело: epravda.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close