Україна

Єврокомісару С.Мальмстрьом у ВР наголосили на необхідності збереження санкцій стосовно РФ

Оксана Сироїд і Сесілія Мальмстрьом

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд, відкриваючи зустріч представників фракцій Українського Парламенту з Єврокомісаром з питань торгівлі Сесілією Мальстрем та Головою Представництва ЄС в Україні Х’югом Мінгареллі, зазначила про необхідність збереження санкцій стосовно Росії. Про це УНН повідомили у прес-службі Верховної ради України.

“Збереження санкцій щодо Росії важливе не тільки для того, аби захистити Україну, а й для того, щоб засвідчити єдність Європейського Союзу та його відданість тим принципам, на яких він заснований”, — сказала О.Сироїд.

Заступник голови Верховної ради зазначила, що подібне безпосереднє спілкування з єврокомісарами дає можливість обговорити найактуальніші питання взаємодії і співпраці. Адже це дає можливість обговорити законодавчі аспекти актуальних для України питань.

Нагадаємо, 29 вересня Єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрьом під час зустрічі із міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним оголосила про додаткові торговельні преференції для України.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close