Україна

Єрмак зустрівся з Папою Римським у Ватикані


Єрмак зустрівся з Папою Римським у Ватикані

Очільник ОП розповів Папі Франциску про філософію Формули миру. Також обговорювався майбутній Саміту миру.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся з Папою Римським Франциском і обговорив з ним підготовку до Саміту миру у Швейцарії. Про це він повідомив у Telegram в суботу, 8 червня.

“Під час робочого візиту до Італії, був прийнятий його святістю Папою Франциском у Ватикані. Це була важлива розмова, під час якої я поінформував його святість про філософію Формули миру президента Володимира Зеленського, розповів, чому виключно Формула пропонує шлях до справедливого миру. Також говорили про підготовку до глобального Саміту миру, який відбудеться в Швейцарії”, – написав Єрмак.

Окремо сторони обговорили питання повернення депортованих РФ українських дітей.

За словами Єрмака, Папа Франциск висловив свою підтримку Україні.

Також керівник ОП зустрівся з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном. Обговорювались участь кардинала в Глобальному саміті миру і роль Ватикана в реалізації гуманітарних пунктів Формули миру.

“Детально поінформував Кардинала про підходи української сторони до реалізації Саміту у Швейцарії та деструктивні дії РФ, спрямовані на зрив заходу”, – зазначив Єрмак і наголосив на важливості майбутнього візиту кардинала в Україну.

У свою чергу Паролін погодився з необхідністю вдосконалення механізму в питанні повернення українських дітей і полонених.

Нагадаємо, Папа Римський неодноразово робив заяви про війну в Україні. У березні Франциск сказав, що Україна “повинна мати відвагу підняти білий прапор”. Його слова викликали величезний резонанс як в нашій країні, так і в усьому світі.

Пізніше у пресслужбі Святого Престолу пояснили, що Папа мав на увазі не капітуляцію, а повернення до переговорів.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button