Україна

Єрмак розповів в деталях про зустрічі з Папою Римським та керівником британської розвідки

Голова Офісу президента підкреслив, що міжнародні партнери не можуть диктувати Україні, як і коли проводити реформи, навіть якщо виділяють на це гроші

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтверджує, що провів у Ватикані неафішовану зустріч з державним секретарем Святого Престолу П’єтро Пароліном на початку жовтня, і заявляє, що обговорював з ним можливий візит Папи Римського Франциска, який раніше закликав узаконити одностатеві шлюби, в Україну.

Про це він повідомив у інтерв’ю виданню “Бабель”, – інформує 1NEWS.

“(Говорили) про призначення посла України в Ватикані, обговорювали процес передачі костелу в Києві римо-католицькій громаді і можливість візиту Папи в Україну”, — сказав він.

Також Єрмак заявив, що інформація ЗМІ про таємну зустріч президента Володимира Зеленського з новим главою Секретної розвідувальної служби Міністерства закордонних справ Великої Британії (MИ-6) Річардом Муром, на якій його нібито попередили про оточення, не відповідає дійсності.

“Написали неправду. По-перше, хоча б в тій частині, що я особисто був на тій зустрічі”, — зазначив він, оскільки ЗМІ писали, що Єрмак на зустрічі не був присутній.

Він не захотів розкривати зміст зустрічі, але повідомив, що однією з обговорюваних тем була протидія дезінформації.

“Сьогодні назріла необхідність створити міжнародний центр протидії пропаганді. Україна готова виступити ініціатором. Ця ідея отримала велику підтримку серед наших партнерів”, – сказав Єрмак.

На уточнювальну ремарку про те, що з нею недостатньо борються в Україні керівник Офісу відповів, що законодавча база є і правоохоронні органи повинні реагувати на факти дезінформації.

“Це питання до них. Все, що потрібно для цього, у них є. Грубо це можна описати так: якщо ми застудили вухо, треба лікувати вухо, а не намагатися почути оком. Потрібно, щоб існуючі органи почали працювати, а не придумувати якісь нові”, – сказав він.

Також Єрмак заявив, що міжнародні партнери не можуть диктувати Україні, як і коли проводити реформи, навіть якщо виділяють на це гроші.

“Я взяв у банку кредит і повинен його виплачувати. Але це не означає, що банк буде мені диктувати, що їсти на сніданок”, — сказав він.

Водночас він додав, що в України є зобов’язання, які уклали раніше і не обов’язково в державних інтересах, але влада буде їх виконувати.

Крім того, керівник Офісу запевнив, що ніяких рішень про коаліцію “Слуги народу” з іншими політичними силами на місцях на рівні керівництва партії немає.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close