Україна

Єрмак пригрозив «слугам» позбавленням доплат, якщо вони не проголосують за Вітренка, – блогер

Глава Офісу президента Андрій Єрмак пригрозив депутатам зі «Слуги народу» позбавити їх щомісячного «заохочення» у вигляді 20-30 тисяч доларів, якщо ті не проголосують за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики. Про це в своєму блозі на сайті «Кореспондент» написав блогер Микита Варламов.

За його словами, «Слуги народу» отримали в січні всього по 5-6 тисяч доларів доплат. Усе інше, уточнив блогер, буде виплачено після голосування за Вітренка.

«Глава Офісу президента Андрій Єрмак втомився вмовляти окремі групки «монолітної» (три ха-ха) фракції «слуг» голосувати так, як йому потрібно. І він задіяв останній аргумент: гроші. Не секрет, що зе-депутати щомісяця отримували пухкенький конверт із зеленими папірцями «за лояльність». Але цього місяця, замість 20-30 тисяч доларів, депутати отримали всього… 5-6 тисяч. А все через те, що депутати вперлися рогом і ніяк не хочуть підтримувати кандидатуру Вітренка на посаду міністра енергетики. Це ж як треба було довести Єрмака, щоб він пішов ва-банк, поставивши ультиматум: хто в четвер не захоче бути «зеленої кнопочкою» – покладе зуби на полицю», – зазначив Варламов.

Він також додав, що за чутками, за Вітренка є тільки 210 голосів при необхідних 226.

«В принципі, 16 голосів завжди можна добрати за рахунок слухняної і завжди готової групи «Довіра». Ось тепер подивимося, хто захоче повернути свої «чесно зароблені» 30 тисяч доларів, а хто готовий жити «на одну зарплату», – резюмував блогер.

Додамо, що сьогодні на своїй сторінці у Facebook депутат Гео Лерос також написав, що «Слуги народу, які минулого разу не проголосували за Вітренка, отримали в половину меньшу зарплату в конвертах за минулий місяць».

«Цікаво буде подивитись на їх наступне голосування, бо конверт є конверт», – додав він.

Останні новини

Back to top button