Україна

ЄБРР виділив “Укренерго” кредит на 149 млн євро

“Укренерго” та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали кредитну угоду на суму 149 млн євро, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Ці кошти ДП “Укренерго” отримало під державні гарантії, ухвалені Мінфіном та Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Позика розрахована на 15 років із пільговим періодом погашення 4,5 року. Компанія планує спрямувати кредит для реалізації проекту “Модернізація мережі електропередачі”.

Зокрема, планується реконструювати 12 підстанцій у західному, північному, центральному та південному регіонах. Орієнтовний термін завершення проекту – 2024 рік.

“Вчора ми завершили процес корпоратизації “Укренерго”, над яким інтенсивно працювали півроку з моменту передачі його в управління Мінфіну, і сьогодні тішимося, що у новій історії компанії новий старт отримує її співпраця з ЄБРР”, – заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. В той же час міністр фінансів Маркарова в обхід Фонду держмайна перетворює державне підприємство Укренерго у ПРИВАТНЕ акціонерне товариство… Тобто 149 мільйонів кредиту Укренерго отримує як Держпідприємство, значить ДЕРЖАВА УКРАЇНА ЇХ БУДЕ ПОВЕРТАТИ , а воно ж перетворюється у ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, отже приватні акціонери на шару мають 149 мільйонів… А віддавати будуть громадяни України , бо бюджет країни , – це гроші платників податків ! Отак на очах у “слуг народу” БАНДА краде 149 мільйонів євро ! Оцініть красу гри, зеленських розводять як кошенят… Або вони також у темі… Думаю, за таку крадіжку ТРЕБА ВІШАТИ !!! НА ГІЛЛЯКАХ ХРЕЩАТИКА !!! Інакше в країні не буде майбутнього ! Його вкрадуть маркарови ( до речі, у Зеленського кажуть, що Маркарова залишиться міністром фінансів) та ті ж самі “слуги народу” ! То що, треба ще один Майдан ? Пане Зеленський, що Ви думаєте з цього приводу ?

Back to top button
Close
Close