Україна

Яценюк виступає за зміни у Конституції та надання більших повноважень уряду

Лідер партії «Народний фронт» екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Конституцію необхідно змінити для перерозподілу та збалансування влади в країні. Про це Яценюк заявив на урочистому засіданні Кабміну, присвяченому 100-річчю уряду України, передає 1News з посиланням на Еспресо.

«Настав час навести лад у системі управління державою. Дво-трьовладдя в країні призводять до безвладдя та безвідповідальності. Зміни до чинної Конституції є невідкладні. Уряд має нести всю повноту відповідальності перед українським народом, мати відповідні права, щоб реалізовувати державну політику», — сказав лідер «Народного фронту».

Яценюк заявив, що міністри мають бути політичними фігурами, підтриманими парламентом, які зможуть реалізовувати власні програми реформ. Він також наголосив, що президент має бути над політичним процесом.

«Потрібна зміна системи управління, яка передбачала б відновлення балансу влади у країні, формування інституту президента як національного арбітра, який знаходиться над процесом», — додав Яценюк.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close