Україна

Ярош формує новий супербатальйон добровольців

Народний депутат і заступник голови комітету з питань нацбезпеки і оборони, а також командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош розповів про формування батальйону добровольців, інформує 1News з посиланням на Апостроф.

Як пояснив Ярош, почалося формування третьої окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

За словами командира Української добровольчої армії, потреба в такій силі назріла саме зараз. Багато командирів за час бойових дій «виросли», а тому стало доцільним сформувати новий батальйон. Також Ярош пояснив:

«Головну ставку ми зараз робимо на так звані дефіцитні військові спеціальності. Адже щоб підготувати хорошого мінометники – потрібен час. Це не просто стрілок-піхотинець, який буде в окопі лежати і контролювати якийсь сектор. Це зовсім інший рівень. Підготувати аеророзвідка – це зовсім інший рівень».

За його словами, у формуванні нової військової частини УДА зможуть взяти участь окремий легкопіхотний загін «Вольф», окремий легкопіхотний загін «Чорний туман», окремий легкопіхотний загін «Волинь».

«Якщо буде необхідність, ми будемо бачити необхідність перебування наших бойових частин на фронті – вони там будуть знаходитися, як би комусь чогось не хотілося. Якщо ж така необхідність відпаде – ми будемо займатися територіальною обороною, ніж ми вже займаємося, в принципі», – підсумував Ярош.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close