Україна

Які проблеми зараз найбільше турбують українців

Серед них - військовий конфлікт на Донбасі, рівень заробітної плати і пенсій, зростання тарифів на комунальні послуги, інфляція, безробіття й корупція

Проблемами, які наразі найбільше турбують українців, є військовий конфлікт на Донбасі, рівень заробітної плати і пенсій, зростання тарифів на комунальні послуги, інфляція, безробіття й корупція.

Такі результати соціологічного опитування оприлюднила директор ГО “Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка” Тетяна Бондар, – інформує 1NEWS.

Так, за даними опитування, серед найбільших проблем країни військовий конфлікт назвали 58% респондентів; низький рівень зарплат і пенсій — 57%; підвищення тарифів на комунальні послуги — 52%; підвищення цін на основні товари, інфляцію — 35,9%, безробіття — 25,2%; хабарництво та корупцію — 23,3%;.

Також важливою проблемою держави 17% опитаних назвали неможливість отримати якісне медичне обслуговування. Водночас 63,7% респондентів вважають, що Україні сьогодні потрібні радикальні зміни; 14,1% бажають, щоб усе лишилися так, як є; 14,9% вважають, що краще було раніше; ще 7,3% респондентів не визначилися.

Також, відповідно до результатів опитування, 69,8% респондентів дотримуються думки, що “Україні потрібно сьогодні більше порядку, навіть якщо для цього доведеться йти на деякі обмеження демократичних принципів і свобод”, тоді як 18,2% вважають, що “Україні потрібно більше свобод демократії, навіть якщо це спричинятиме відсутність порядку”.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button