Україна

Як виглядає модернізований танк Т-64: з’явилось вражаюче відео

Наразі виготовлено понад 100 модернізованих танків Т-64, що достатньо для переозброєння танкової бригади

Харківський бронетанковий завод, що входить до складу державної корпорації “Укроборонпром”, продовжує посилювати українське військо модернізованими танками Т-64.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно постачається до Збройних сил України.

Як зазначається, наразі виготовлено понад 100 танків Т-64, що достатньо для переозброєння танкової бригади. Водночас харківське підприємство продовжує роботи з модернізації наявних Т-64.

Під час модернізації в бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Крім того, у модернізованій техніці використовується тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Згідно з повідомленням, Т-64 зразка 2017 року також отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”.

Джерело: Укроборонпром

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close