Україна

Як виглядатиме вхід на Труханів острів: планується архітектурна родзинка

В Києві проводять реконструкцію вхідної групи на Труханів острів. Міський голова Віталій Кличко опублікував на своїй Facebook-сторінці візуалізацію, як вона буде виглядати, повідомляє 1News.

За словами Кличка, планується створити рекреаційний маршрут з благоустроєм прилеглої території.

Сьогодні, в рамках першої черги, впорядковують 5,5 гектарів території острову.

Кличко зазначив, що родзинкою першої черги оновлення стане навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою.

Друзі! Ми продовжуємо оновлювати міські парки та зони відпочинку. Зокрема, триває реконструкція вхідної групи на Труханів острів. Плануємо створити рекреаційний маршрут з благоустроєм прилеглої території.Сьогодні, в рамках першої черги, впорядковуємо 5,5 гектарів території острову.Зокрема, родзинкою першої черги оновлення стане навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою.Загалом на Трухановому острові передбачені три черги реконструкції. Завершення та відкриття першої плануємо вже в жовтні цього року.А в короткому відео дивіться, як виглядатиме весь комплекс втілених ідей вже наступного року.

Опубліковано Віталієм Кличком Субота, 26 вересня 2020 р.

Загалом, за словами міського голови, на Трухановому острові передбачені три черги реконструкції. Завершення та відкриття першої планується вже в жовтні цього року.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close