Україна

У ВР не виключають втечу з країни суддів ВГСУ В.Татькова та А.Ємельянова

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Верховна Рада звільнила з посади судді екс-очільника Вищого господарського суду Віктора Татькова. Проте питання щодо колишнього його заступника, а нині діючого судді ВГСУ, Артура Ємельянова залишається відкритим. При цьому обидва можуть втекти з країни. Про це повідомив народний депутат, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Борислав Береза, повідомляє УНН.

“Татьков та Ємельянов як глава Вищого господарського суду і його заступник фактично були основою всіх економічних корупційних схем часів Януковича. Тому на сьогоднішній день ми вибили тільки один хворий зуб в суддівській системі, в господарському суді України. Для того, щоб і другий видалити зуб, і судова гілка перестала мучитися від цього болю, потрібно розібратися і з Ємельяновим.

Це лежить зараз на правоохоронних органах. Я сподіваюся, що вони будуть мотивовані, захочуть і зможуть нарешті довести його провину і участь в рейдерських захопленнях, в злочинах проти економіки і в злочинах проти України, а також в порушенні судової етики і присяги”, — сказав він.

Б.Береза не виключив, що В.Татьков та А.Ємельянов можуть втекти з країни.

“І Татьков, і Ємельянов можуть втекти, але поки законного механізму по вилову злочинців у нас немає, на жаль …
У будь-якому випадку навіть втікаючи, вони залишають досить велику кількість майна, активів і рахунки в банку. Тому це те, на що повинна, в першу чергу, звертати увагу правоохоронна система, а саме — заарештовувати всі їхні активи, всю нерухомість, всі рахунки, для того, щоб в такий спосіб мінімізувати всю шкоду, яку вони завдали Україні”, — зазначив народний депутат.

Нагадаємо, за даними адвоката В.Тітича, в той час, коли Вищий господарський суд очолювали В.Татьков та А.Ємельянов, в автоматичну систему розподілу справ було здійснено 1,5 тис. незаконних втручань. Тільки за мінімальними підрахунками таких неправосудних рішень було винесено на суму до 50 млрд доларів США.

Факти втручання в автоматичну систему ВГСУ підтвердили й у Генеральній прокуратурі України.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close