Україна

У Венесуелі проходить народний референдум

У Венесуелі почався народний референдум, ініційований опозицією для оцінки громадської думки з приводу плану президента країни Ніколаса Мадуро. Про це повідомляє Al Jazeera.

«У той час як деякі аутсайдери підтримують заплановане голосування, для оцінки громадської думки з приводу дій Мадуро, уряд стверджує, що опитування не має легітимності», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, неофіційний референдум має дати оцінку громадськості з приводу плану президента Мадуро переписати конституцію.

Так, влада відмовляється приєднатися до голосування в неділю, а прихильники Мадуро бойкотують його, проте опозиційні виборці, схоже, готові відмовитися від пропозиції президента про перебудову конституції 1999 року шляхом обрання супер-органу, відомого як установчі збори, 30 липня 2017 року.

У свою чергу, опозиція закликала своїх прихильників бойкотувати опитування 30 липня, який вони вважають захопленням влади в країні з боку Мадуро. Венесуельський лідер наполягає на тому, що конституція потребує оновлення, щоб протистояти економічній кризі та забезпечити мир після декількох місяців протестів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що венесуельський опозиціонер Леопольдо Лопес 8 липня 2017 року вийшов з в'язниці, в якій він відбував ув'язнення з 2014 року. Тепер він перебуватиме під домашнім арештом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close