Україна

У сумських магазинах торгують простроченими продуктами

КИЇВ. 17 липня. УНН. У період із 21 червня по 12 липня в м. Суми було здійснено моніторинг продуктових магазинів, передає УНН з посиланням на прес-службу Сумської міської ради.

Причиною прийняття рішення про здійснення є високі показники захворюваності сумчан на кишкові інфекції. За словами в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в м.Сумах Олександра Черняка, лише протягом перших шести місяців поточного року понад тисячу городян звернулися за медичною допомогою через кишкові інфекції. І з кожним роком ця ситуація погіршується, додав він.

“Однією із причин такої невтішної тенденції є те, що недобросовісні оператори ринку, які задля власної вигоди, нехтують правилами гігієни та вимогами чинного законодавства у сфері реалізації продуктів. Тому такі перевірки необхідні та спонукатимуть підприємців дбати про якість реалізованої продукції,” – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Точки продажу “прострочки” безперешкодно працюють у кожному районі Києва 

Перевірку суб’єктів господарювання здійснювала робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти управління Держпродспоживслужби в м.Сумах та працівники управління “Інспекція з благоустрою в м.Суми”, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Загалом, комісія перевірила 48 об’єктів роздрібної торгівлі, в першу чергу – точки торгівлі швидкопсувними продуктами.

“Найбільше оператори ринку грішать відсутністю куточків споживача або ж розташуванням їх в не доступному для покупця місці, відсутністю документів, які засвідчують якість та безпеку продуктів харчування, не дотриманням товарного сусідства, реалізацією випічки з м’ясними начинками в асортименті (пиріжки з лівером, гамбургери, піца тощо) без відповідного температурного режиму, продажем продуктів харчування з простроченим терміном придатності та інше,” – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Система захисту прав споживачів в Україні – зруйнована

З огляду на виявлені порушення робоча група рекомендувала підприємцям: терміново усунути виявлені порушення та повідомити про це відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів; вимагати від постачальника документи, які посвідчують якість та безпеку продукції, а саме – товарно-транспортну накладну, яка є основним документом, що підтверджує якість безпеки продукту та простежує його надходження.

Також зазначається, що загалом за підсумками моніторингу, лише десять суб’єктів господарювання звернулись за допомогою з усунення виявлених недоліків.

Надалі планується інспектування закладів ресторанного господарства.

Як повідомляв УНН, у ВР закликали провести рейди столичних ринків через торгівлю “прострочкою”. 

“Таке ганебне явище, як точки продажу “прострочки”, – абсолютно неможливе у будь-якій європейській країні… у нас, мало того, що такі базари із небезпечною їжею існують, так на них ще й контролюючі органи не звертають уваги. Продавців отрути пенсіонерам, до того ж не за малі гроші, ніхто не притягає до відповідальності, ніхто не штрафує їх, ніхто не забороняє їм посеред білого дня торгувати фальсифікатом. Тут бездіє не лише Держпродспоживслужба, але й поліція, яка би мала хоча б на відсутність ліцензії на продаж алкоголю якось реагувати,” – зазначив нардеп С.Тригубенко.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =

Close